Interesanti

“X” Burts plaukstas līnijās – Tā ir ļoti reta zīme. Ko tā liecina par Tavu personību un ne tikai…

Lai arī daudzi gribēs apgalvot, ka katram plaukstā ir šāds “X” burts, tā itin nemaz nav. Cilvēks grib saskatīt lietas, kur tās nav, tāpēc katru mazāko līniju gribēs iezīmēt, kā šo “X” Burtu. Tomēr realitātē šāds “X” burts cilvēku plaukstas līnijās ir aptuveni tikai 3% cilvēku, to apgalvo hiromanti.

Hiromanti ir cilvēki, kas pēc līnijām un zīmēm cilvēku rokās pēta cilvēka dzīves ilgumu, mīlestību, karjera un veiksmi. Tāpat arī veselību un daudzus citus dzīves aspektus un lietas.

Oficiāli tiek pieņemts uzskatīt, ka hiromatijas galvenais dibinātajs ir Mahariši Valmiki, kurš tad arī ir uzrakstījis grāmatu par visu šo mākslu. Tomēr par un ap rokas līnijas nozīmēm un pētījumiem ir aizrāvušies daudzi pasaules slaveni ļaudis.

Par ļoti labu piemēru var nosaukt Maķedonijas Aleksandru. Tieši viņam ir bijušas unikālas rokas līnijas, tajā starpā “X” Burta forma. Ko tas īsti nozīmē un kā tas raksturo cilvēku, un kādēl tas ir ļoti mazai daļai?

Pirmā no iezīmēm – Īpaši augsts intelekts.
Slaveno krustiņa īpasnieki mākot ietekmēt cilvēkus, kā ari spēj paredzēt notikumus par vairākiem soļiem uz priekši. Viņi esot gudri jau kopš savas dzimšanas. Un kā noteikts likums, viņi ir pavisam neatlaidīgi un turpina pilveidot savu prātu un dzīvi līdz pat beigām.

Tāpat ir zināms, ka viņi ir ļoti prasīgi ne tikai pret sevi, bet arī pret apkārtejiem, jo skaidri un gaiši zina, ko vēlas. Vini var piedot kļūdu, tomēr viņi to nekad neaizmirsīs un atmiņās paliks teju vai vienmēr.

Varas un spēka zīme!
Daudzi domās, ka tas ir izdomāts, tomēr izcilas personības ar šo zīmi savā plauksā nereti spēj iegūt tiešām lielu varu. Šeit pat nav nekā pārsteidzoša, jo viņi ir veiksmīgi un spēj sasniegt tiešām augstus mērķus, teju jebkādos apstakļos.

Viņu spēcīgā enerģētika piesaista daudz sekotājus un bieži vien kļūst par līderiem un publiskām sejām. Ieskaties kārtīgi plaukstā un aplūko, vai precīzi redzi īstu un nesarobotu “X” burtu!