Interesanti

Viņa vēlējās pārsteigt vīru un bez brīdinājuma ieradās vīra dienesta dzīvoklī. Durvis atvēra sieviete stāvoklī…

Šis stāsts aizsākās kādā mazā pilsētiņā. Tā bija pavisam vienkārša ģimene: vīrs Leons bija pieredzējis inženieries rūpnīcā, bet Anna laboratorijas darbiniece bez augstākās izglītības. Viņi audzināja divas lieliskas meitas Kristīni un Lauru, kuras bija izcilnieces skolā un sportā. Bet drīz Leons tika paaugstināts amatā. Un drīz ģimenes dzīve bija salauzta.

Beigu sākums Leons ar draugu palīdzību ballītēs virzījās aizvien augšup un pavisam drīz kļuva izslavēts starp lielpilsētas inženieriem. Kad meitām tuvojās vidusskolas beigas, Leonam tika piedāvāts darbs prestižā uzņēmumā glavaspilsētā.

Sākumā viņš uz lielpilsētu brauca tikai komandējumos, bet vēlāk kļuva skaidrs, ka mētāties turpu šurpu ir nereāli. Viņam pilsētā piešķīra dienesta dzīvokli, bet sieva nolēma vēl palikt pie meitām. Vecāki negribēja mainīt skolu, jo meitenēm līdz skolas beigšanai bija palicis visai maz. Un pāris nolēma, ka tiklīdz meitenes saņems atestātus, viņas kopā pārvāksies pie tēta.

Nākošā gada laikā Leons pie ģimenes atbrauca vien dažas reizes, jo darbs bija atbildīgs – viņu varēja izsaukt jebkurā laikā. Reiz Anna palūdza darbā pāris brīvas dienas, lai varētu apciemot vīru. Viņa zināja adresi, jo bieži sarakstījās ar vēstulēm. Un, iepriekš nedevusi ziņu, viņa devās ceļā. Anna visu ceļu priecājās, bet vēl nezināja, kas viņu sagaida.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā