Interesanti

Vidzemē māte zaudē savu vienīgo dēliņu, taču to, ko izdarīja apbedīšanas firma ir vienkārši slimi!!

Zaudēt savu miesīgo bērnu nekad nav viegli, bet šajā situācijā tas ir vēl traģiskāk – Kāda māte Vidzemes pusē  pēkšņi zaudējusi savu vienīgo dēlu, kas bija vien 31 gadu jauns. Un vēl traģiskāku šo situāciju padara tas, kas seko pēc jaunā vīrieša negaidītās nāves.

Latvijas Televīzija (LTV) savā televīzijas pārraidē ‘’4.studija’’ stāsta vairāk par šo gadījumu, kas no vienkāršas atvadīšanās no mirušā, pārvērties par pilnīgu murgu. Stāsts ir par apbedīšanas pakalpojumu sniegšanas kompāniju ‘’Ritus’’, kas atteikusies īstenot mātes vēlmi savu dēlu apbedīt kāzu uzvalkā.

31 gadu jaunais Māris bija čakls jaunais cilvēks, kas rūpējies par savu ģimeni, trīs bērniem, no kuriem jaunākajam ir mazāk kā mēnesis. Māris miris ļoti pēkšņi, palīdzot kaimiņiem dārza darbos.

Pēkšņi palicis slikti, kaimiņi gribējuši saukt ātro palīdzību, bet Māris noteicis, ka tūlīt jau pāries. Pēc pāris sekundēm viņš vienkārši saļimis kaimiņu acu priekšā. Pēc ātrās palīdzības aizbraukšanas un apstiprinātā fakta, ka puisis ir miris, māte gribējusi izsaukt apbedīšanas biroju, jo jaunā cilvēka līķis joprojām atradās uz zemes. Tomēr tad sekoja ļaunākais!

Šķir nākamo lapu un lasi, kas notika tālāk