Interesanti, Neticami

Vecs miljardieris apprēcējās ar 18 gadīgu meiteni! Lūk, ko miljardiera ārsts paziņoja par jaunās sievas grūtniecību!

Arī mūsdienās tā notiek un tas vairs nav nekāds retums, kad veci miljardieri apprecas ar jaunām sievietēm! Arī šis miljardieris apprecēja jaunu 18 gadīgu meiteni. Viņa no potītēm līdz pat ausīm bija pārklāta ar drābām drēbēm un rotām. Tas viss dēļ mīlestības protams, kāpēc gan lai būtu jāšaubas, ja būtu savādāk?

Pēc sešiem mēnešiem tikko precējies pāris devās uz plānoto apskati. Viņš devās pie sava privātā ārsta kopā ar savu jauno sievu. Šis ārsts viņam bija jau no zināmiem laikiem, tāpēc viņš tam ļoti uzticējās.

Privātais ārsts pārbaudīja sievieti un paziņoja, ka viņa ir stavoklī. Skaļā balsī sacīdams : “Drīz pasaulē nāks tavs mantinieks, manu veco zēn!” Ārsts protams bija nedaudz apmulsis, jo viņu gadu starpbība bija vairāk kā 50 gadi, kas mūsdienās tā vienkrši nenotiek.

Bet ja reiz tā gadījās, tad gadījās. Tomēr medicīnā viss ir mazliet savādāk un ārsts drošības labad vēlreiz palūkojas pacienta medicīnas privātajā kartiņā, lai noskaidrotu sev interesējošos jautājumus un viņš pamatīgi apmulsa!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā