Interesanti, Noderīgi

Valters Krauze ir nācis klajā ar diezgan nepatīkamu paziņojumu

Diemžēl šajā pandēmijas laikā daudzi Latvjā pazīstami cilvēki nākuši klajā ar satraucošām ziņām, kuras nav diezko iepriecinošas. Daudzi jau iepriekš noteikti dzirdējuši, par vairākiem Latvijas zināmiem cilvēkiem, kuri nonākuši nepatīkamās situācijās.

Viens no zināmākajiem piemēriem bija Armands Simsons, kurš vada SuperBingo un bieži ir dažādu pasākumu vadītājs. Viņš jau izteicies, ka tagad nav darba, taču kredīta maksājumi un citas lietas ir jāturpina maksāt.

Tāpat sociālajos tīklos parādījusies informācija par vēl citiem pasākumu vadītājiem, kā arī mūziķiem, kuriem tik tiešām nav tā labakā situācija, jo ir palikuš bez ienākumiem, lai pabarotu ģimeni un veiktu ierastos maksājumus.

Šoreiz klajā ar būtisku un savā ziņā satraucošu informāciju nāca klajā arī Valters Krauze, kurš ir zināms teju vai katram cilvēkam. Viņš ir dažādu pasākumu un kāzu rīkotājs un piedalījās arī dažādās filmās. Tomēr, kas šoreiz viņam ir sākām? (Lai turpinātu lasīt šo rakstu, zemāk spied pogu “Atvērt”vai arī pogu ‘Uzzināt vairāk’)