Interesanti

Vai iepērcies aliexpress.com? Uzmanieties, jo ir lietas, kuras nekādā gadījumā nedrīkt pirkt!

Lielākā daļa no mums kaut reizi ir pasūtījis kādu lietiņu no pasaules populārās vietnes vārdā – aliexpress.com. Tomēr ne visi zina, ka no šīs vietnes ir lietas, kuras nekad un nekādā gadījumā nedrīkst pasūtīt, jo tas ir bīstamāk, nekā Jums varētu šķist! 

Šī vietne, kā jau ebay un amazon ir populāra dēļ savas vienkāršības, jo tu vari iepirkties sēžot majās uz dīvana un skatoties televizoru, tieši šis ir iemesls kāpēc šīs vietnes ir guvusas milzīgu popularitāti visā plašajā pasaulē!

LASI VĒL : Vidzemē māte zaudē savu vienīgo dēlu, taču to, ko izdarīja apbedīšanas firmas ir vienkārši šausminoši!

Lielākajai daļai preču piegāde uz mājām ir bezmaksas, kas visu padara pircējiem daudz vienkāršāku un rodas sajūta, ka par piegādi nav jamaksā vispār. Taču laiks ķerties klāt pie pašas galvenās lietas. Laiks runāt par precēm, kuras nekādā gadījumā nedrīkst pasūtīt!

Ir lietas, kuras nekādā gadījumā nedrīkst pasūtīt! Ir daļa preču, kuras kategoriski aizliegts uz noteiktam valstīm, tāpat ir preces, kuras noteikti vajadzētu iegādāties tikai veikalā un nekur citur, tomēr laiks saprast, par ko tad īsti iet runa un kāpēc nedrīkst pasūtīt konkrētas lietas, kuras  var būt pat bīstamas!

Aliexpress.com ir vesela virkne ar dažādām ķīmiskajām vielām, tai skaitā sieviešu kosmētika un dažādi krēmi, matu krāsas utt. Šādas lietas pavisam noteikti nedrīkst pasūtīt, jo Ķīniešu ražotas lietas ne vienmēr atbilst visām vajadzīgajām drošības prasībām.

Ir bijuši neskaitami gadījumi, kur pasūtīta kosmetīka no Ķīnas sievietēm izraisa dažādas ādas problēmas un daudzi gadījumi bijuši diezgan smagi, tāpēc tas ir viens no galenajiem iemesliem kāpēc nedrīkst pasūtīt lētāku kosmētiku, tikai lai ietaupītu naudu.

Tāpat nevajadzētu sūtīt dažādas sprāgstvielas un aizsarglietas kā piemēram asaru gāzi un elektriskos šokus. Nav zinams kādā kondīcijā tie būs un vai vispār ir droši lietojami, nemaz nerunājot par to, ka ne visur tie ir atļauti, pretejā gadījuma var iekulties nepatikšanās!

Un nedrīkt aizmirst par alkoholu un dažādiem izcelsmes šķidrumiem, kā piemēr acetons un krāsas. Šāda slietas nekādā gadījumā nedrīkst pasūtīt, sargājot sevi.

Lasi vēlPirmo reizi nofilmēts lodveida zibens? Kāds vīrietis iemūžina milzīgi kvēlojošu zibens bumbu!

loading...