Interesanti, Šokējoši

Tirdzniecības centrā “MOLS” radusies bīstama situācija cilvēkiem! Pastāv iespēja, ka veikals tiks slēgts!

Neviens nevēlas, lai atkārtotos Zolitūdes traģēdija, kura prasīja desmitiem cilvēku dzīvības. Tapis zināms, ka Tirdzniecības centrā Mols griestos ir izveidojusies acīmredzama plaisa. Dēļ šīs plaisas drošības apsvērumu dēļ atsevišķās zonās griestus balsta speciāli metāla pagaidu balsti.

Pagaidām daudzi cilvēki nespēj saprast, kāpēc problēma netiek novērsta saknē, bet tiek ņemti pagaitu metāli stabi un stutēti cilvēku acu priekšā. Zināms, ka ēkas īpašniekiem novembra sākumā tiekot gaidīti detalizēti izpētes rezultāti. Tā otrdien ziņojis TV3 raidījums “BezTabu”

Arī būvniecības valsts kontroles galvenais birojs neislēdz iespēju, ka pēc padziļinātas izpētes var tikt daļēji slēgts iepirkšanās centrs. Tomēr ja nepieciešamajā izpētē tiks secināts tas, ka nav apdraudējums mehāniskajai stiprībai, kā arī stabilitātei, tad ēkas lietošanas pircējiem netiks ierobežota. Tā ziņo biroja pārstāve Elīna Balgalve.

Arī “BezTabu” komanda viesojoties tirdzniecības centrā pārliecinājās, ka netālu no tirdzniecības centra galvenās ieejas, gan malu ir redzama plaisa. Tā turpinājās arī paralēlajā gaitenī, kas rada nopietnas bažas par to vai tā drīkst būt. Dīvaini bija tas, ka pa vidu gaiteņiem esošais Narvesen bija slēgts. Tomēr tas nebūt vēl nav viss!

LASI VĒL : Slavenais Astrologs Pāvels Globa ir nosaucis 5 horoskopa zīmes, kurām līdz šī gada beigām pilnībā izmainīsies dzīve!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā