Interesanti, Neticami

Tikuši paziņoti milzu jaunumi saistībā ar Siguldā mirušo Niku Eleksi

Iepriekš lielākā daļa bija neizpratnē par to, kāpēc nebija aizturēts cilvēks, kurš piedalījās kautiņā pret Niku. Laiks gāja uz priekšu un nekas nemainījās līdz šim brīdim. Iekšējās drošības birojs (IDB) privātajā svinību laikā, kas notika Siguldā un saistībā ar bojāgājušā autosportista Nika Elekša nāvi, ir ticis aizturēts kāds Valts ugundzēsības un glābšanas dienesta darbinieks, ziņo aģentūra LETA.

Pašu kriminālprocesu par Nika Elekša nāvi bija ierosinājusi Valsts policija, tomēr vēlāk šo lietu savā izmeklēšanas paspārnē paņēma IDB. Galvennā biroja pārstāve Diāna Petersa paziņoja, ka kriminālprocesā par miesas bojājumu nodarīšanu ir tikusi aizturēta VUGD amatpersona.

Jau tuvākajā laikā tiks izlemts jautājums par drošības līdzekļu piemērošanu konkrētai personai, kas tikusi aizturēta. Pašlaik likums Latvijā paredz dažādus drošības līdzekļus. Pats barākais no tiem ir apcietinājumus, par kuru pēc izmeklēšanas iestādes ierosinājuma lemj pati tiesa.

Izmeklēšana notiek pašās IDB interesēs un sīkāku, kā arī smalkāku informāciju patlan nesniegs, kamēr netiks uzzinātas visas vajadzīgās lietas. Tomēr kas notiks tālāk un kas šo personu var sagaidīt?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā