Interesanti

Tikušas paziņotas negaidītas vēstis par patieso Anastasijas veselības stāvokli – Viņa nemaz nav bijusi komā!

Tagad ticis paziņots, ka Krievu masu medijos ir paradījušās pavisam pretrunīgas ziņas par populārās aktrises Anastasijas Zavorotņukas patieso veselības stāvokli. Slavenais krievu interneta kanāls vārdā “Baza” ir ieguvis informāciju, ka Anastasija nekādā komā neesot bijusi.

“Baza” no privātklīnikas avotiem ir uzzinājis, ka aktrise Anastasija Zavorotņuka īstenībā nav atmodusies no komas, kas ticis iepriekš minēts, viņa komā nemaz neesot bijusi. Tāpat ticis paziņots, ka viņa nemaz nav atradusies uz nāves gultas, taču viņa tik tiesām esot smagi slima.

Konkrētie avoti ziņo, ka Anastasija ir saņēmusi staru terapiju. Viņai veselības problēmas tik tiešām ir smagas, taču par komu, paralīzi un iekšējo orgānu atteikšanos nevar būt ne mazākās runas un tas viss ir ticis smagi pārspīlēts, taču kāpēc medijos par to tika noklusēts?

Konkrētajā privātklīnikā Anastasijai bija sarūpējuši viņas ietekmīgie draugi, pie tam jāmaksā par uzturēšanos tajā neesot, jo to visu segs aktrises apdrošināšanas kompānija. Taču pašlaik rodas vēl ļoti daudz jautājumu, jo tas neesot vēl tas mazākais!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...