Interesanti, Neticami

Tas jau ir slimi! Slimnīcas darbiniece inernetā ievietojusi smagi slimās Anastasijas bildi!

Tie, kas seko līdzi ziņām, noteikti zina par nesenajiem jaunumiem, kuru rezultātā ir izcēlies vairāk nekā vienkārši milzīgs konflikts ar visiem zināmo un pazīstamo Krievijas aktrisi Anastasiju Zavorotņuku. Informija norāda, ka internetā atklātībā ir ievietota viņas bilde, kuru ir uzņēmusi viena no slimnīcas māsām, kura strādājusi Anastasijas palātā.

Jaunākā informācija vēsta, ka konkretā slimnīcas darbinieze tur vairs tiešām nestrādā, jo viņa nekavējoties tikusi atlaista, līdz informācija nāca gaismā. Tāpat ir paziņots, ka viņa uzņēmusi ne tikai vienu bildi, bet vairākas. Vēlāk izmeklēšanas birojs nāca klajā ar vēsti, ka viņa uzņēmusi arī video.

Konkrētā slimnīcas darbiniece ir mēģinājusi visus savus nedarbus slēpt un aizbildināties ar neskaitāmām lietām. Tomēr nekavējoties tika piesaistīts neatkarīgs izmeklēšanas birojs, kurš veicas izmeklēšanu tieši desmit dienas pēc kārtas, kuros atklājās tiešām pārsteidzošas lietas.

Sākumā visa informācija liecināja par to, ka sieviete vispār nav vēlējusies konkrētās bildes un video izplatīt, tomēr vienu no bildēm bija ievietojusi kādā privātā interneta forumā. Drīz vien skaidrojot sīkāku situācijas norisi, viņa vēlējusies žurnālistu priekšā būt pavisam anonīma, jo kā izrādās, viņa šo bilde bija centusies pārdot, lai gan iesākumā visu noliedza. Taču pēc brīža sekoja pats trakākais…

LASI VĒL :  “Nav jēgas to vairs slēpt!” Galkins paziņo, kāpēc patiesībā apprecēja Allu Pugačovu!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā