Interesanti, Neticami, Šokējoši

Šodien piedzīvota pati spēcīgakā vētra pēdejo 10 gadu laikā! Ļoti smagi tikusi izpostīta Vidzeme

Bez šaubām šodien Latviju sasniedza vētra, kāda nemaz nebija gaidīta. Pats dīvainākais šajā visā ir tas, ka tik spēcīga vētra nemaz netika prognozēta. Līdz ar to rodas jautājumi par to, vai nākotnē šādas situācijas būs līdzīgas, lai gan prognozes nenorādīja, ka būs tik spēcīgas vēja brāzmas ar milzīgu vētras spēku.

Svētdienas vakars daudziem Latvijā ir ar kārtīgu izbīlu, jo daudzi paspējuši pabūt bez elektrība, daudzi joprojām sēž bez elektrības. Un joprojām gaida, kad viss tiks savests kārtībā, atliek vien piebilst, ka daudzi bez elektrības paliks visu nakti. Tas tāpēc, ka noslogojums ir milzīgs un atrisināt visas problēmas uzreiz nav iespējams.

Diemžēl vētra ir bijusi tik ļoti spēcīga, ka Vidzemes teritorija ir tikusi izpostīta visvairāk.  Lielākajā daļā Vidzemes teritorijas diendvidrietumu un vēlāk rietumu vēja ātrums pārsniedza 25 metrus sekundē, kas ir vētras spēks. Tomēr vismilzīgakais ātrums ir bijis tieši Salacgrīvas ostā, vējš šeit sasniedzis 30 metrus sekundē, kas ir vienkārši prātam neaptverami!

Vairākas oficiālās novērojumu stacijas reģistrējušas pašas spēcīgakās vēja brāzamas. Daugavgrībā vējš traucies ar 26 metriem sekundē. Valkā un Priekuļos vējš sasniedzis 27 metrus sekundē. Alūksnē un Smiltenē vējš brāzies ar 28 metriem sekundē. Savukārt pats trakākais esot bijis Salacgrīvas pusē, ar 30 metriem sekundē! Tomēr tas nebūt nav viss, neskaitāmas mājsaimiencības ir palikušas bez elektrības un tikuši bloķēti daudzi ceļi. Kas sagaida rīt?

LASI VĒL : Vecs miljardieris apprēcējās ar 18 gadīgu meiteni! Lūk, ko miljardiera ārsts paziņoja par jaunās sievas grūtniecību!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lappusē