Interesanti, Noderīgi, Šokējoši

Sliktas ziņas auto šoferīšiem! Ceļu policija nākusi klajā ar nopietnu paziņojumu!

Kurš to būtu domājis, ka ceļu policija varēs tik ļoti mūs pārsteigt! Ceļu policijas automašīnas pilnveidojas katru nedēļu un tagad ir nākušas klajā lietas, kuras iepriekš nemaz nezinājām. Jo kā izrādās, tas ir diezgan liels jaunums ne tikai cilvēkiem, bet arī pašai ceļu policijai.

Izrādās, ka jau šonedēl darbu sāks jaunas policijas tehniskās ierīces. Tā būšot 360 grādu speciālā kamera, ar kurām tiks aprīkota jau pirmā policijas netrafarēta automašīna. Tas būšot pats sākums un tādas tiks uzstādītas arī citām netrafarētām policijas automašinām, lai vadītāji nevarētu uzreiz piefiksēt, ka tā ir policijas mašīna.

Protams, ka tā ir laba vēsts ceļu policijai, taču daudziem šoferīšiem ar sliktiem ieradumiem tagad var klāties daudz “plānāk.” Tas tāpēc, ka jaunā 360 grādu kamera piefiksēs jebkuru noteikuma pārkāpumu. Tieši tāpēc esošais plāns ir šīs kameras izvietot netrafarētajās polcijas mašinās. Tādējādi šoferīši ikdienā nepievērš pastiprinātu uzmanību citām mašīnām un var pārkāpt noteikumus.

Diemžēl tagad viss mainīsies, jo viss paliek daudz nopietnāk, nekā tas bija agrāk! Jaunā 360 grādu kamera spēs konstatēt pilnīgi visus autovadītāju pārkāpumus. Lielākoties tiks veikts uzvars tieši uz telefona lietošanu, pārbraukšana regulējamā krustojumā pie sarkanās gaismas. Kā arī braukšana bez automašinas obligātās apdrošināšanas, par ko arī draud samērā liels sods. Tomēr tas arī nebūt nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā