Interesanti, Neticami

Skumjas ziņas! Kristīni Misāni izdos Dienvidāfrikai! Iedzīvotāji ir nikni

Viņa arī sacīja, ka divas dienas pēc tam, kad Misūri tika jau izdots KDR, kas ir bijis trauksmes objekts gan ASV, gan starptautiskajos aizturēšanas centros, būtu jāizlemj, vai Misānei nav piespriests vairāk nekā gads cietumā.

Misānes pārstāvjiuzsvēra, ka KDR par bērnu nolaupīšanu, neskatoties uz to, ka “dara to, lai glābtu viņus no vardarbības”, Misānesaskaras ar 15 gadiem cietumā. Batraks atzina, ka Dānijas prokuratūras rīcība liek domāt, ka starp valsti un Dienvidāfriku pastāv politiska vienošanās.

Batraks paskaidroja, ka cīņa pret Misūri štatu pārsūtīšanu dienvidos nav reaģējusi uz to, kā ES valstis aizsargā savus pilsoņus no izdošanas trešās pasaules valstīm, jo ​​”saistošie ES noteikumi nosaka, ka to nevar izdarīt un tas ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums”. . “ES dalībvalstu pilsoņi līdz šim jutās droši un pārliecināti par likuma varu ES, taču situācija ar Kristīni pierāda pretējo – pat Eiropas Cilvēktiesību tiesa ir vairākkārt atteikusies atzīt Kristīnes lietu,” sacīja Batraka. ikviens var ienākt, un paļaušanās uz cilvēktiesībām un tiesisko aizsardzību ES “ir izrādījusies liela kļūda”.

Dānijas tiesa pagājušajā mēnesī lika apcietināt valstī aizturēto Misianu, aģentūrai LETA sacīja Misa pārstāvji. Tiesas process tika nolemts par Mississau aizturēšanu vai atbrīvošanu, jo SAR viņu nebija pārņēmusi iepriekš noteiktajā 30 dienu termiņā.

Avots