Interesanti

Sinoptiķi nobažijušies un brīdina par gaidāmo laiku trešdien! Būšot traki!

Meteorologi kopā ar sinoptiķiem ir nobažījusies par gaidāmajiem laika apstākļiem trešdien. Tapis zināms, ka Baltijas jūru trešdien šķērsos ļoti spēcīgs ciklons un vētra. Laikapstākļi būšot ievērojami sliktāki, nekā pēdējā ciklona ietekmes rezultātā. 

Arī šodien ir gaidāms samērīgi spēcīgs ciklons, kurš atnesīs spēcīgu vēju naktī un agrā otrdienas rītā īpaši Dienvidkurzemes piekrastē. Jau no rīta šeit vēja brāzmas tika reģistrētas līdz 26 – 28 metriem sekundē, kas ir teju vētras spēks.

Pagaidām esot ļoti grūti spriest uz kuru pusi ciklons virzīsies un atradīsies trešdien, taču Latviju tas skars pamatīgi. Tomēr, kurš reģions šo ciklonus izjutīs vispamatīgāk?

Ko šajā sakarībā skaidro un prognozē “Global Forecast System”? Pašlaik tiekot prognozēts, ka spēcīgākais vējš nāks no Ziemeļiem, kas nozīmē, ka jāgatavojas tiešām aukstam un spēcīgajm vējam ar vētras spēku, tomēr tas nebūt arī nav viss!

Lasi vēl : Vecs miljardieris apprēcējās ar 18 gadīgu meiteni! Lūk, ko miljardiera ārsts paziņoja par jaunās sievas grūtniecību!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...