Interesanti

Policija paziņo visiem autovadītājiem par krietni bargākiem sodiem! Bez tiesābām varēsi atvadīties uz pieciem gadiem!

Pienācis svētku un pārmaiņu laiks, tomēr aktīvajos svētkos bieži notiek dažādas problēmas un ceļiem. Īpaši bieži runa iet tieši par šoferiem, kuri pie automašīnas stūres sēžas dzērumā. Šī problēma ir ļoti aktuāla, jo konkrētais dzērājšoferis apdraud ne tikai sevi, bet arī pilnīgi nevainīgus cilvēkus. Saistībā ar to, policija nākusi klajā ar nopietnu paziņojumu par jaunumiem!

Saeima pilnībā vienbalsīgi ir atbalstījusi bargākus sodus visiem autovadītājiem, kuri pie stūres būs sēdušies dzērumā. 19. decembrī, Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus “Ceļu satiksmes likumā”, tādā veidā būtiski palielinot sodu par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kā arī par autovadītāja bēgšanu.

Sodi ir tiešām pacelti un liks aizdomāties jau tagad, pirms sēsties pie stūres iedzērušam. Pašlaik bargākais sods būs – atņemtas tiesības uz veseliem pieciem gadiem, kā arī naudas sods veselu 2000 Eiro apmērām, kas nav nekāda joka lieta.

Bet izrādās, ka tas nemaz nebūs viss, jo konkrētajiem likuma grozījumiem ir tiešām labs pamatojums, kāpēc sodi tiek pacelti tik augstu. Tagad par to nāksies aizdomāties ikvienam, pat ja iedzēris būsi tikai nedaudz! Kas tad vēl gaidāms?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā