Interesanti, Neticami

Pilnīgi rociņās sadevušies! 67 Gadu vecumā precētajam Eolikas solistam pie sāna 40 gadus jaunāka studente

Kurš gan to būtu iedomājies, bet zināmais grupas Eolika solists, kurš bija kādreizējais LTV Laika ziņu vecis Viktors Zemgals bieži atrodas šarmantās dziedātājas Beātas Melderes sabiedrībā. Un drīz vien klajā nāca arī interesantas ziņas par to, kas tad tur īsti viņu starpā notiek!

Tā atsaucoties uz žurnāla “Privatā Dzīve” publikāciju, ziņo portāls Vipi.tv Konkrētais pārītis ir ne tikai kopā uz dažādām skatuvēm, bet arī bieži kopā apmeklē dažādus pasākumus. Pēdējā laikā, bija redzami kopā festivālā BILDES un grupas Apvedceļš jubilejas svinībās.

Tapis zināms, kā tas viss sācies! Pirms aptuveni trīs gadiem Beāte klātienē redzējusi pašu Viktoru Rīgā – Kalnciema tirdziņā, kur Eolikai bija koncerts. Pēc tam viņa esot viņam uzrakstījusi Facebook ar domu, lai pie viņa varētu mācīties, jo viņam esot kordiriģenta un pasniedzēja izglītība.

Drīz vien abi tālāk ir sadziedājušies, jo esot līdzīgi tembri. Tad nu drīz vien jaunā skolniece ir aizvietojusi Eolikas dalībnieci Ilonu, kura nevarēja paspēt uz koncertu Anglijā. Un tad sākās pats labākais!

Lasi vēl : Kā pašlaik izskatās krievu meitenīte Kristīna, kura pirms 10 gadiem tika nosaukta par skaistāko bērnu pasaulē?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā