Interesanti, Neticami

Pilnīgākais murgs! Asociācija : Privāto mašīnu no 2021. gada nevarēs atļauties 90% Latvijas iedzīvotāju!

Ticiet vai nē, bet Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācija (LATTA) ir aicinājusi Latvijas sabiedrību pievērst pastiprinātu uzmanību un iestāties valdībā ierosinātajiem grozījumiem par Alternatīvo degvielu attīstības plānā 2017. līdz 2020. gadam.

Konkrētie grozījumi paredz to, ka ar 2021. gada sākumu ieviest transportlīdzekļu reģistrācijas nodokli visām automašīnām, kuras darbinās ar fosilām degvielām. Kā arī ieviest pilnīgi jaunu ierobežojumu reģistrēt vai ievest Latvijā transportlīdzekļus, kuri ir vecāki par trim gadiem, vai arī tiem, kam tiek veikta ottreizējā reģistrācija.

Taču tie nebūt nav vienīgie plāni. Sākoties 2025. gadam ir paredzēts ļoti strikti ierobežot vai pilnībā aizliegt jaunu ar fosilijām degvielām darbināmu automašīnu tirdzniecību, kā arī reģistrāciju. Latvijas Transportlīdzekļu Tirgotāju Asociācijas galvenais valdes loceklis Aldis Čīma paudis pamatīgas bažas.

Bažas tiek paustas tieši par to, ka iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem vieglā automašīna kļūs par pavisam neaisniedzamu luksusa preci. Teju visiem ļoti būtiski sāks pieaugt izmaksas un tas vidu padarīs vēl sarežģītāku. Jo tas nemaz vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā