Interesanti, Noderīgi

Pāvels Globs ir nosaucis, kuras tad 2020. gadā būs pašas veiksmīgākas Zodiaka zīmes!

Nav noslēpums, ka 2020. gads ir teju vai klāt un drīzumā Zemes Cūkas gads dosies krietni tālāk, bet pār debesīm valdīs Baltās Žurkas gads. 2020. gads nesīs pozitīvas pārmaiņas visiem, taču ne viss būs tik balts kā sākumā varētu likties un šķist.

Vairākiem Zodiaka zīmju pārstāvjiem būs gaidāmas ne tikai pārmaiņas, bet arī dažādi pārsteigumi. Kādam tie būs ļoti patīkami, citam tie var būt ļoti nepatīkami. Laiks ieklausīties Krievijas slavenajā zvaigžņu pazinējā Pāvelā Globā.

Pirmais šajā sarakstā ierindojas Auns!
2020. gads ugunīgajiem Auna zīmes pārstāvjiem tik tiešam kļūs par fantastisku laiku, lai varētu realizēt iepriekš iecerētās lietas, mērķus un sapņus. Globa Piebilst, ka 2020. gads būs ļoti labvēlīgs jaunas darbavietas meklējumos. Tā nebūs vienkārši darba vieta, bet gan tāda, kādu jau ilgi būsiet vēlējušies.

Pāvels turpina par to, ka Auna zīmes veiksmīgais periods sāksies reāli burtiski minūte pēc jaunā gada salūta izsaušanas. Tomēr zem konkrētā zvaigznāja dzimušajiem ir jābūt ļori piesardzīgiem. Auniem ir ļoti daudz enerģijas un to nepieciešams ar sirdi un labestību ievirzit pareizejā vietā. Ja tas tiks izdarīts nepareizi, tas vēl ilgi nāks līdzi!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā