Interesanti, Noderīgi

Par savas naudas uzticēšanu bankai – Klientiem tagad par to nāksies maksāt!

Kurš to būtu domājis, ka pienāks tas brīdis, kad Tev nāksies maksāt bankai par to, ka tajā turi savu naudu, ņemot vērā, ka katru mēnesi maksā par kredītkartēm un dažādiem apkalpošanas pakalpojumiem. Ja Tava nauda atrodas bankas kontā, tā neiegūst nekādu finansiālu labumu. Vienīgais izņēmums ir tad, ja tas ir termiņnoguldījums, bet arī tajā ir ļoti niecīgas procentu likmes. Ar nākamo gadu viss mainīsies, jo SEB bankas klientiem būs jāmaksā par to, ka uztic savu naudu šai bankai.

Konkrētās izmaiņas SEB bankas pakalpojumu centradī stāsies spēkā jau no 2020. gada 3. janvāra. Tas ir patiešām drīz! Cenrādis liecina, ka ieviesta norēķina konta apkalpošanas ikmēneša maksa būs 0,7 Eiro apmērā. Šī summa tiks piemērota par katra klienta kontu. Ja Tev būs divi vai trīs kontri, tad attiecīgi 0,7 Eiro būs jāmaksā par katru kontu atsevišķi, kas visu sadārdzina vēl vairāk.

No attiecīgās konta apkalpošanas maksas tikšot atbrīvoti bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam. Elīna Neimane, kas ir SEB bankas privātpersonu segmenta komunikācijas vadītāja skaidro, ka šāds lēmums ir pieņemts novērtējot visu pakalpojumu uzturēšanas izmaksas. Ja visu pakalpojumu uzturēšana sāk sadārdzināties, tad attiecīgi tiek izvērtēta tā atspoguļošanu cenās.

Vienmēr tiekot uzsvērts, jo ciešāka ir kienta sadarbība ar konkrēto banku, jo daudz labākus nosacījumu varam nodrošināt klientiem. Tieši SEB bankas gadījumā viens no šādas sadarbības apliecinājumiem ir klientu komplekti. Šie klientu komplekti ir par fiksētu mēneša maksu, ar kuriem klietni var izmantot ļoti lielu virkni bankas pakalpojumu vēl izdevīgāk. Diemžēl, tas vēl nebūs nav viss!

Lasi vēl : Kārtējā Latviešu ģimenes pārcelšanās uz dzīvi Anglijā izraisa milzu sašutumu internetā! Iedzīvotāji vienkārši nikni!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...