Interesanti

Nekad un nekādā gadījumā nesāpiniet šīs 3 zodiaka zīmes – viss sliktais atnāks atpakaļ!

Visums trīs zodiaka zīmes ir apveltījis ar tiešām unikālām un nepārspējamām spējām. Arī zvaigznes rāda, ka konkrēto horoskopa zīmju spēkos ir atdarīt saviem pāridarītājiem. Tādā veidā “dabīgā” ceļā tiek panākts, kas viss sliktais pāridarījums atgriežas pie pašiem ļaundariem un to tiešām varētu raksturot kā spēcīgu Karmas iedarbību.

Pirmajā vietā ierindojas Ūdenvīrs!
Ūdensvīriem ir ļoti labi attīstīta fantāzija un bieži vien viņi dzīvo savā iedomātajā pasaulē, kas nebūt nenozīmē, ka tas ir slikti. Tāpat zodiaka zīmes pārstāvjiem ir ļoti liels spēks viņu domām. Viņi spēj panākt tiešām teicamus rezultātus dažādās dzīves situācijās un sfērās.

Šīm zodiaka zīmes pārstāvjiem ir īsts talants ar pāris vārdu palīdzību spēt iedot dzīvesprieku izmisušiem cilvēkiem, tomēr ir arī pretēji! Tomēr, ja Ūdensvīrs pasaka, ko ļaunu vai sliktu savam pāridarītājam, tas konkrēto cilvēku var noskaņot uz zaudējumiem un ciešanām.

Ja Ūdensvīrs ir ticis sāpināts, tad pāridarītājs var saņemt atpakaļ sodu daudz lielākā mērogā nekā izdarītais pāridarījums. Un ja tas nenotiks uzreiz, Zvaigznes pasaka priekšā, ka ūdensvīri netiks aizskarti, tādēļ viss ļaunais atgriezīsies pie paša ļaundara.

Strēlnieks
Visi, kas ir dzimuši Strēlnieka zīmē var uzskatīt par visuma īpašajiem labvēļiem jeb luteklīšiem. Zvaigznes strēlniekus ir apveltījušas ar daudz un dažādiem talantiem un ļoti bargi soda tos, kuri pret Strēlniekiem izturas slikti vai dara tiem pāri. Lai gan pēc dabas Strēlnieki paši par sevi ir mierīgi un atvēri, augstāki spēki, var teikt, ka tos kontrolē un izlemj, kuri saņems sodu par Strēlnieka sagādātajām ciešanām.

Ikvienam Strēlniekam dzīvē ir vajadzīgs viens konkrēts cilvēks, kas par viņiem rūpējas un lolo to. Tas tādēļ, ka paši Strēlnieki bieži vien nevar atšķirt, kuri ar viņiem draudzējas nesavtīgi, taču citiem ir kādi apslēpti nodomi.

Dvīņi
Nav nekāds noslēpums, ka arī Dvīņu zīmē dzimušajiem – domu spēkam ir ļoti milzīgs spēks. Dvīņi paši par sevi ir salīdzinoši draudzīgi un atklāti. Dviņiem ir daudz paziņas un draugu, tomēr viņi nekas neaizmirst izdarīto ļaunumu no apkārtējiem. Dvīņi savam pāridarītājam var atdarīt uzrez. Tomēr, ja tas neizdodas, tad noteikti tiks izdomāts plāns, kā pāridarītaji saņems pelnītu sodu.

Tāpat Dvīņiem ir ļoti spēcīga enerģētika un tā esot dāvana, ar kuru viņus ir apveltījis Visums. Šis esot tas iemesls, kādēļ Dvīņi savai ikdienas dzīvei spēj piesaistīt visu to labāko un krāšņāko. Tomēr šai enerģijai ir arī otra puse, kuru var izbaudīt pāridarītāji, kas saņems attiecīgo sodu.

Avots