Interesanti, Neticami

Lūk, kā izskatās Pugačovas bērnu īstā mamma! Fani ir pilnībā apmulsuši par uzzināto!

Vai kāds reiz bija iedomājies, ka kāds no Allas Pugačovas bērniem patiesībā nav nācis no pašas Pugačovas? Izrādās, ka pirms laika gaismā nāca informācija, ka viss par to liecina un tie nav nekādi joki. Fani to uzzinot palika vienkārši bez vārdiem un nesaprašanā, jo domāja, ka tas vienkārši ir kāds ļauns joks.

Lai arī daudzi domāja, kas tas ir kāds jociņš no Allas Pugačovas, beigās viss izrādījās nedaudz savādāk, kā bija plānots. Pirms neilga laika sociālajā platformā “Instagram” tika publicēta īpaša bilde ar Maksima Galkina un Allas Pugačovas, kā arī viņu bērnu privāto zobuārstu.

Atliek piebilst, ka konkrētā bilde ar zobārstu pamatīga pārsteidza daudzus Pugačovas fanus. Lai arī bilde bija pavisam “nevainīga” drīz vien klajā sāka nākt dažādi fakti un notikumi. Pēc publicētajām bildēm jau varēja manīt, ka bērni ļoti priecājas un mīl redzēt savu zobārstu un itin nemaz nebaidās no tās.

Un drīz vien klajā nāca interesantas ziņas, ko Allas Pugačovas fani pavisam noteikti negaidīja un savā ziņā pat aizskāra fanus, jo kāpēc tas netika paziņots ātrāk?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā