Interesanti, Neticami

Lūk, kā izskatās Pugačovas bērnu īstā mamma! Fani ir pilnībā apmulsuši par uzzināto!

Vai kāds reiz bija iedomājies, ka kāds no Allas Pugačovas bērniem patiesībā nav nācis no pašas Pugačovas? Izrādās, ka pirms laika gaismā nāca informācija, ka viss par to liecina un tie nav nekādi joki. Fani to uzzinot palika vienkārši bez vārdiem un nesaprašanā, jo domāja, ka tas vienkārši ir kāds ļauns joks.

Lai arī daudzi domāja, kas tas ir kāds jociņš no Allas Pugačovas, beigās viss izrādījās nedaudz savādāk, kā bija plānots. Pirms neilga laika sociālajā platformā “Instagram” tika publicēta īpaša bilde ar Maksima Galkina un Allas Pugačovas, kā arī viņu bērnu privāto zobuārstu.

Atliek piebilst, ka konkrētā bilde ar zobārstu pamatīga pārsteidza daudzus Pugačovas fanus. Lai arī bilde bija pavisam “nevainīga” drīz vien klajā sāka nākt dažādi fakti un notikumi. Pēc publicētajām bildēm jau varēja manīt, ka bērni ļoti priecājas un mīl redzēt savu zobārstu un itin nemaz nebaidās no tās.

Un drīz vien klajā nāca interesantas ziņas, ko Allas Pugačovas fani pavisam noteikti negaidīja un savā ziņā pat aizskāra fanus, jo kāpēc tas netika paziņots ātrāk?

Pirms tikšanās Galkins Harijam iedeva milzīgo pušķi, lai viņš to aiznes savai zobārstei. Puika bija ļoti priecīgs un zobārste video saka : “Vai tas ir priekš manis?” Puika priecīgi atbildēja : “Jā, tas ir priekš tevis!” Tomēr kam par godu savu bērnu zobārstam vajadzētu dāvināt milzīgu un krāšņu pušķi, kurš pavisam noteikti nav lēts?

Vēlāk pēc apciemojuma tika uzņemta bilde ar pašu zobārsti un Galkins ar Pugačovu atradās blakus. Vēlāk Alla š bildi ievietoja dēla privātajā Instagram kontā. Pēc bildes ievietošanas, interneta komentētāji uzreiz uzskatīja, ka zobārste ir bioloģiskā puikas māte:

 

View this post on Instagram

 

@donalbik ❤

A post shared by Гарри Галкин (@garri_galkin) on

Kāds izteicās : “Tā ir dēla īstā surogātmāte, kas te vēl nav skaidrs! Acīmredzami, ka tā ir īsta māte, jo kāpēc gan, lai zobārste būtu jāapdāvina ta vienkārši, tur viss ir saistīts un par to šaubu nemaz nav, jo abi bērni līdzīgi nav līdzīgi ne Galkinam, ne Pugačovai!”

Vēlāk tapa zināms ka Elizabetes un Harijs nāca pasaulē pirms pieciem gadiem ar surogāmātes palīdzību