Interesanti, Noderīgi, Šokējoši

Ļoti svarīga informācija visiem, kuru bērni ir inficējušies ar jauno un ļoti bīstamo KOKSAKI vīrusu

Latvijā ir uzjundījis jauns un bīstams vīruss, kurš lielākoties skar tikai bērnus līdz 10 gadu vecumam. Pašlaik ir atrodamas neskaitāmas ziņas un raksti par to, kādas ir šī vīrusa pazīmes, taču reti kur tiek pieminēts, kā to ārstēt. Ja paskatāmies tuvāk, tad lielākā daļa bērnu vecāku nezina, ko īsti iesāk, jo ārsti par šādu vīrusu nezina. Līdz ar to, ārsti var ieteikt dažādas pretsāpju un pret temperatūras medikamentus, taču kā palīdzēt bērnam, kurš ir “saķēries” ar koksaki vīrusu?

Lielākā daļa bērnu, kuriem parādījušies līdzīgi simptomi, ātri vien tiek nogādāti līdz ārstam, taču ārsts nevar palīdzēt, jo nezina kas šis par vīrusu, līdz ar to lielākā daļa bērnu tiek nogādāti uz slimnīcu, taču kā rīkoties laikus un izdarīt visu iespējamo, lai Jūsu bērniņam ir labāk?

Izrādās, ka daudzviet šis vīruss tiek pielīdzināts ar tām saucamajām “vējbakām”, kurš vienkārši ir jāizslimo. Daudzi vecāki norāda, ka koksaki vīruss ir tieši šādas pašas izpausmes, līdz ar to vienīgais veids, kā palīdzēt bērnam – izmantot tautas medicīnas līdzekļus. Vairāki vecāki internetā rakstījuši savu viedokli un izteikušies, ka dodoties pie ārstiem – tie neko nespēs atbildēt, jo nav zināms kā tieši novērt vīrusa radušās čūlas un lobošo ādu.

Ārsti izrakstīs tikai antibiotikas, bet vecāki apgalvo, ka no tām nav nekāda jēga. Vecāki to skaidro pavisam vienkārši : “Antibiotikas būs domātas, lai vīruss itkā atkāptos, bet kā var izrakstīt konkrētas antibiotikas, ja nav zināms kā tieši to ārstēt.”

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā pareizāk palīdzēt savam bērnam!