Šokējoši

Ļoti skumji… Šorīt mirusi Latvijā labi pazīstama māksliniece!

Šorīt no pasaules aizgaja Latvijā labi pazīstama un zināma Latvijas māsklinice. Māksliniecei Džemmai Skulmei bija 94 gadi un vēsti nodeva gleznotājas dēls Juris Dimiters, kurš Jauns.lv nodeva informāciju par konkrēto notikumu.

Māksliniece bija dzimusi jau tālajā 1925. gada 20. septembrī. Jau iepriekš tika vēstīts, ka pēc gūžas operācijas māksliniece sabiedrībā vairs neizgāja. Tas tādēļ, ka bija ļoti grūti pārvietoties. Tomēr 8. Jūlijā Māksliniece apņēmās un vēlējās klātienē pagodināt valsts prezidents Egila Levita inaugurācijas ceremoniju Nacionālajā bibliotēkā.

Par spīti lielajai apņemšanai viņa tālāk par friziera salonu netika. Pieceļoties augšā no krēsla viņai ļoti sareiba galva un sekoja negaidīts kritiens. Sekoja gūžas locītavas lūzums. Šī iemesla dēļ māksliniece nonāca slimnīcā vēlreiz 21. augustā, kad savā mājās zaudēja līdzsvaru. Viņa nokrita un ieguva jaunas traumas.

Līdz ar to tika pārdzīvotas divas operācijas ar nedaudz vairāk nekā mēneša starpību. Iepriekš māksliniece žurnālam “Kas Jauns” paziņoja, ka pati bijusi pie vainas. Jau pēc pirmās operācija viņa varējusi brīvi iet, taču stingri neturējās. Esot vienkārši jāturas un stingri jāievēro fizioterapeitu teiktais. Tomēr, kas notika tālāk?

LASI VĒL : Kārtējā Latviešu ģimenes pārcelšanās uz dzīvi Anglijā izraisa milzu sašutumu internetā! Iedzīvotāji vienkārši nikni!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā