Interesanti, Šokējoši, Video

Krievijā nofilmēta parādība, kurai zinātnieki joprojām nespēj rast atbildi! VIDEO

Par dažādiem mistiskiem video vienmēr var strīdēties vai tie vispār ir īsti, taču par šo nav ne mazāko šaubu, ka tas ticis nofilmēts un nekādā veidā nav ticis samontēts. To jau paspējuši pārbaudīt prasmīgi video analītiķi un citi eksperti, kuru uzdevums ir pateikt vai video ir viltots.

Sākumā klīda runas, ka tas ir ātrs “šedevrs” kādam, kuram nav ko darīt, jo šādi video interneta tik tiešām netrūkst, taču jau pirmajās stundās iesaistījās dažādi video analītiķi, kuriem tika nosūtīts oriģinālais video un tas tika pārbaudīts pēc dažādākajām sistēmām, uzzinot vai tas tiešām nav viltots.

Konkrētais video tika uzņemts 29. septembrī Maskavas apgabalā. Precīzāk – Seļatino pilsētas iedzīvotāji virs mājām pamanīja milzīgu un nesaprotamu apli. Biedējošākais ir bijis tas, ka aplis bija melnāks par tumsu un uz leju nāca melni dūmi.

Vietējie iedzīvotāji nekavējoties sazinājās ar medijiem, jo to klātienē redzēja desmitiem cilvēku. Video un attēli nekavējoties sāka pārņemt Krievu populāro sociālo tīklu ar nosaukumu “VKontakte”. Tomēr pēc tam atklājās vēl kas!

Lasi raksta turpinajumu nākamajā lapā