Interesanti, Noderīgi

Klajā nācis ļoti bīstams iemesls, kādēļ drēbes nekādā gadījumā nedrīkst žāvēt istabā-Tas var beigties ļoti slikti!

Nesenā pētījumā tika aptaujāti cilvēki par to, vai viņi kaut reizi ir slapjas drēbes pēc mazgašanas žāvējuši savā guļamistabā, atbildes šeit nav pat jāmin! Teju katrs otrais kaut reizi ir žāvējis drēbes savā guļamistabā, tomēr par sekām zina tikai retais, vai tas, kurš ar to saskāries personīgi.

Izrādās, ka vienkārša drēbju žāvēšana istabā ir daudz bīstamāka, nekā sākumā varētu likties. Īpaši bīstama tā ir cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar elpceļiem, īpaši astmas pacientiem un cilvēkiem, kuriem ir novājināta imūnsistēma.

Par šo tematu aktīvi sāka runāt pēc tam, kad Anglijas pilsētā, kāds vīrietis tika pie smagas plaušu infekcijas, kura bija radusies pēc tam, kad vīrietis bija žāvējis drēbes savā guļamistabā. Pēc sīkākas izpētes un analīzēm tika atklāts, ka mitrajās drēbēs bija iemājojusies pelējuma sēnīte, kas gaisā izdalījušas sporas. Tā rezultātā vīrietis ieguva smagu plaušu infekciju. kuru ārstēt bija apgrūtinoši.

Vīrieti sauc Kreigs, viņš ir trīs bērnu tēvs un viņam beigās tika diagnosticēta plaušu diagnosticēta, kuras izraisītājs bijis pelējuma sēnīte “Aspergillus”. Ārsti nekavējoties uzsāka ārstniecības kursu ar atsevišķu antibiotiku kursu un kategoriski aizliedza mājās žāvēt veļu, tomēr tas viss ar to nemaz nebeidzās.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā