Šokējoši

Kārtējā Latviešu ģimenes pārcelšanās uz dzīvi Anglijā izraisa milzu sašutumu internetā! Iedzīvotāji vienkārši nikni!

Diemžēl tā ir mūsdienu realitāte, ka neskaitāmi daudz latviešu ģimenes izbrauc no šīs valsts labākos dzīves meklējumos citur. Lielākoties iemesls ir ne tikai zemais atalgojums, bet arī visas nesakārtotās sociālas sistēmas un līdzcilvēku attieksme. Nemaz nerunājot par to, ka daudzi pamet šo valsti arī dēļ darba devēju un ņēmēju drausmīgās attieksmes. Šoreiz stāsts par ģimeni no Baldones, kas ar trīs bērniem pārceļas uz dzīvi Lielbritānijā.

Stāsts par šo ģimeni ne tikai izbrīnija, bet arī šokēja daudzus interneta un sociālo tīklu lietotājus. Treiju ģimene nebrauca uz ārzemēm vienkārši lasīt ogas vai sēnas. Izrādās, ka abiem vecākiem tepat Latvijā jaubija ļoti labs darbs, taču Latvijā viņi nejutās droši.

Viens no iemesliem ir bijis nesakārtotā nodokļu sistēma, kura visu laiku mainās tā, ka cilvēkam katru gadu nākas maksā vairāk. Nemaz nerunājot par nesakārtoto veselības sistēmu, kas bijaļoti svarīgi priekš bērniņiem. Šis bija pietiekams iemesls, kāpēc latviešu ģimenes ar 3 bērniem pārcēlās uz dzīvi Lielbritānijā, kur jau strādā daudzi viņu tuvinieki.

Tāpats viens no papildus iemesliem esot bijis tas, kā cilvēki šeit izturas viens pret otru, savstarpējās attiecības esot zem katras kritikas. Rūta izteicās, ka liela daļa cilvēku ir gatavi aprunāt tos, kas negaidās skaļi izteikt nodokli. Un tagad izrādās, ka ir daudz cilvēku, kas skaļi nosoda arī šo ģimeni. Kāds Edgars komentēja visu situāciju : “Es tādai Treiju ģimenei varu ieteikt tikai vienu, brauciet vēl tālāk prom uz ziemeļiem.” Taču tas vēl nav viss!

LASI VĒL : Slavenais Astrologs Pāvels Globa ir nosaucis 5 horoskopa zīmes, kurām līdz šī gada beigām pilnībā izmainīsies dzīve!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā