Interesanti, Šokējoši

Kafejnīcas īpašniece smagi piedzeras sēru mielasta laikā un kārtīgi izņirgājas par ģimeni, kura sēro!

”Pavārs vafelē” – tādu nosaukumu videoklipam ir devusi Facebook lapa ”Pozitīvs Latvietis”. Video gan nav tik pozitīvs kā lapas nosaukums un arī nebūt nav uzjautrinošs. Bēdīga diena kādai ģimenei tika padarīta par vēl bēdīgāku.

Facebook lapā veikts ieraksts par kādu notikumu Jūrmalā, Kauguros – kafejnīcā ”RB Kuhnya”. Notikums pats par sevi jau ir bēdīgs – ģimenei aizsaulē devies tuvs cilvēks, tāpēc nepieciešams viņu cienīgi pavadīt. Par vietu mielastam tika izvēlēta tieši šī kafejnīca.

15.jūlijā tika pasūtīts sēru mielasts 35 personām uz 19.jūliju. Tika uzreiz arī veikta pilna apmaksa – 465 eiro. Nauda nosūtīta uzņēmuma kontam un par ēdienkarti mutiski abas puses bija vienojušās.

Ierodoties kafejnīcā sagaidīja nepatīkams pārsteigums. Viesi nevarēja doties pie galda, jo tas vēl nemaz nebija sagatavots. Ēdiens nebija salikts, dzērieni nebija salieti un saimniece nesteidzīgi mazgāja glāzes uz 30 personām priekš buljona.

Tika palūgts atnest sveci priekš aizgājušā. Tas arī tika izdarīts. Tiesa, saimniece atnesa jau iepriekš dedzinātu sveci. Līdz ar to, viņiem pašiem nācās sagādāt sveci. Pašiem nācās arī saliet dzērienus, iepildīt buljonu bārā pieejamās glāzēs un uzlikt uz galda ēdienu. Saimniece visu tikai sāka gatavot, kad visi jau bija ieradušies uz sēru mielastu. Lai nebūtu lieku pārpratumu – ierašanās laiks iepriekš bija norunāts.

Satiekot saimnieci Tatjanu, kas pati gatavoja visus ēdienus, tika konstatēts, ka viņa ir stiprā alkohola reibumā. Pēc tam, kad salāti un siltais ēdiens bija gaidīts vairāk nekā 40 minūtes, viņi devās uz virtuvi noskaidrot, kad būs ēdiens. Tā vietā, viņi noskaidroja un ieraudzīja, ka saimniece nevar nostāvēt kājās. Viņa vārtās pa zemi ar netīrām rokām un ir anti-sanitāros apstākļos. Viņa centās kaut ko pagatavot anti-sanitāros apstākļos un tad sekoja pats trakākais!

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu