Interesanti, Neticami, Šokējoši

Kādā Rīgas dzīvoklī ticis atrasts kas tāds, kas policijai pamatīgi licis ieplest acis!

Portāls Jauns.lv ir saņēmis informāciju, ka Rīgā aptuveni pirms mēneša no kādas dzīvojamās ēkas dzīvokļa ar nosaukumu “Skanstes Pete” tika izņemts ļoti rets dzīvnieks – melnais leopards jeb tā dēvētā melnā pantera.

Pēc sazināšanās ar Rīgas zoodārza direktoru Ingmāru Līdaks viņš apstiprināja, ka šāds dzīvnieks tikko nonācis zoodārza aprūpē. “Leoparda tēviņš ir apmēram divus gadus vecs, neitrēts, kā arī tam, ka viņa ķepu pirmie falangas bija amputētas pirms vairākiem mēnešiem, kas faktiski nozīmē, ka dzīvnieks ir palicis bez spīlēm.

Dzīvnieks ir turēts būrī un ir stipri pārbarots, kas norāda uz mazkustīgu dzīvesveidu. Pēc tam, kad bija spiests mainīt dzīves apstākļus, leopards joprojām ir daudz stresa un ir tikpat mierīgs divu pavadoņu klātbūtnē, tāpēc tiek turēts izolācijā. ‘

Pēc neoficiālas informācijas, dzīvnieks Latvijā, iespējams, ticis ievests no vienas no Beniluksa valstīm, kur it kā ticis nopirkts par 15 tūkstošiem ASV dolāru (aptuveni 13,65 tūkstošiem eiro). Un kā izrādās, tas nebūt vēl nav viss!

LASI VĒL : Baisā nāve ballītē Siguldā : Ar nopietnu paziņojumu nāk klajā pats Iekšlietu ministrs

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā