Interesanti, Neticami, Sievietēm

Kā pašlaik izskatās krievu meitenīte Kristīna, kura pirms 10 gadiem tika nosaukta par skaistāko bērnu pasaulē?

Daudzi noteikti būs redzējuši rakstus un bildes par to, ka agrāk tika nosaukta skaistākā meitenīte pasaulē, būtdama vien 3 gadus veca. Viņs seja kļusa slavena tieši pirms desmit gadiem, kad bērns tika atzīts par visskaistāko meitenīte uz planētas zeme. Kā tad viņai klāja tagad un kā viņa ir mainījusies?

Viņa piedzima 2005. gadā bijušās modeles Glikerijas Širokovas un futbolista Ruslana Pimenova ģimenē. Līdz viena gadiņa vecumam meitene dzīvoja Francijā. Pēc tam viņai nācās pārcelties uz Krievju, bet jau veselus trīs gadus kopā ar savu māti un pusmāsu dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs – Kalifornijā.

Mazā meitenīte savus modeles karjeru sāka, būdama jau trīs gadus jauna. Tas viss, protams, notika dēļ mātes vēlmes, jo meitiņa bija tiešām fotogēniska un ļoti skaisti. Šī iemesla dēļ māte uzņēma vairākas Kristīnas bildes un nosūtīja tās modeļu aģentūrai “President Kids”

Pēc bildes nosūtīšanas meitenīte nekavējoties kļuva slavena. Viņas bildes nonāca medijos un tieši tas meitenītei atnesa lielo slavu. Tomēr viss nebija tik labi, jo Kristīnas vecākiem daudzi pārmeta to, ka meitas virzīšana uz modes pasauli ir pāragri. Bet kā viņa izskatās pašlaik un ar ko viņa nodarbojas?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā