Interesanti

Jaunā māte īsi un konkrēti paskaidroja, kādēļ nedrīkst apciemot jaundzimuso! Lūdzu ieklausieties!

Dzemdības – tas ir nozīmīgs notikums ne tikai vecākiem. Jaundzimušie vecvecāki un vecmāmiņas, onkuļi un tantes, kā arī daudzi citi radinieki un draugi sanāk kopā, lai redzētu ģimenes pieaugumu. Bet šajā haosā viņi bieži aizmirst par personu, kurai nepieciešama visvairāk aprūpes: viņu mammu.

Un māmiņām tas nav viegli. Keitija Būmane, dvīņu māte un viņu vecākā māsa, nesen uzrakstīja aizkustinošu rakstu par to, cik svarīgi ir ļaut mātei atpūsties pēc dzemdībām.

Jāizlasa: Šis attēls patiešām aizstāj tūkstošiem vārdu. Tas ir apmēram 24 stundas pēc manas vecākās meitas piedzimšanas. Man nav ne mazākās nojausmas, kurš to nofotografēja, bet es domāju, ka man ir skaidrs, kā es jūtos.

1-2 dienas. Vai tiešām es prasu pārāk daudz? Ļaujiet tikko ceptai mammai 1-2 dienas, lai viņa uzzinātu, ka niecīgs cilvēks tikko izslīdējis no viņas ķermeņa. 1 līdz 2 dienas, lai beidzot būtu dušā un nomazgātu sviedrus un asinis. 1-2 dienas, lai pārvarētu sāpes krūtīs un iemācītos barot bērnu ar krūti. 1-2 dienas, lai mēģinātu nedaudz pagulēt, jo viņa ir pilnībā nogurusi. Tomēr tas nebūt nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nakamajā lapā