Interesanti, Neticami

Iedzīvotāji ir nikni! Vismaz 3,7 miljoni no rīdzinieku naudas aizgājuši “Saskaņai” pietuvinātām personām

Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica” veicis pētījumu, kurā secināts, ka pēdējos piecos gados dažādās domes struktūrvienībās kopumā nodarbināti daudzi partijai “Saskaņa” pietuvināti cilvēki. Kopumā tiem no pašvaldības budžeta izmaksāti vismaz 3.7 miljoni eiro. Pēc šībrīža pētījuma datiem, šī summa izmaksāta vismaz 70 dažādiem cilvēkiem.

Kā īpaši dāsni atalgots ticis Rīgas domes “Neatkarīgo deputātu frakcijas” vadītājs Valērijs Petrovs. Viņš tikai pirms dažiem mēnešiem ticis izslēgts no partijas “Saskaņa” dalībnieku rindām. Par darbu dažādās Rīgas domes struktūrvienībās Petrovs pēdējo 5 gadu laikā nopelnījis 248 126 eiro.

Šībrīža Rīgas domes deputāts Igors Kuzmuks laika posmā no 2014. līdz 2018. gadam saņēmis kopumā 167 873 eiro par darbu dažādās domes struktūrvienībās.
Tāpat 148 181 eiro saņēmis arī bijušais Rīgas domes pārstāvis Nikolajs Zaharovs, kurš gan aizgājis mūžībā.

Arī pašreizējā Saeimas deputāte Regīna Ločmele-Luņova saņēmusi ievērojamu naudas summu par darbu dažādās struktūrvienībās. Viņa kopumā saņēmusi 118 335 eiro.

Tomēr darbā palīdzēts tikt ne tikai deputātiem, bet arī citiem, piemēram, 113 040 eiro saņēmis žurnālists Konstantīns Gaņins. Tāpat jau iepriekš izskanējušas runas par to, ka bijušā Rīgas mēra Nila Ušakova (S) sieva Iveta Strautiņa-Ušakova arī strādājusi ne vien Ušakova pakļautībā kā viņa biroja vadītāja, bet arī astoņus gadus darbojusies kā konsultante uzņēmumā SIA “Rīgas ūdens”. Par šo darbu viņa ik gadu varētu būt saņēmusi 14 500 eiro. Taču tas vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā