Šokējoši

Draugi atklāj skumjus faktus : “Līdz Ziemassvētkiem Džonijs Deps būs jau miris…”

Nesen ar satraucošu informāciju klajā nācis slavenais ASV izklaides ziņu portāls TMZ – ja viss turpināšoties kā līdz šim, slavenā kinozvaigzne Džonijs Deps līdz Ziemassvētkiem būšot jau miris. Šādu basu prognozi portālam izteikuši Depa draugi, kuri ir satraukušies par viņa alkohola atkarību.

Lai arī kādu laiku atpakaļ tika ziņots, ka Deps esot ticis galā ar savu atkarību, tomēr tagad nākuši klajā jauni fakti – atkarība arvien nav uzveikta, un ir dienas, kad Džonijs Deps dzerot tā kā nekad. ASV žurnāls Globe ziņo, ka pēdējā smagā epizode Depa cīņā ar alkoholismu bijusi pavisam nesen.

Zvaigzne esot līdz trijiem naktī izdzēris vienu vodkas pudeli pēc otras. Nākamās dienas vakarā viņš bijis publiskā pasākumā un nevarēja to izturēt bez alkohola. Drīz vien viņa miesassargi zvaigzni, pilnīgā reibuma stāvoklī, aizveduši prom.

Viņa draugi ir ne pa jokam nobijušies par Džonija dzīvību un nevairās no drastiskiem vārdiem. Draugi ASV medijiem skaidri norāda, ka tā vairs turpināties nevar. Ja nekas nemainīsies, tad viņam ko dzīvot palikušas vien dažas nedēļas un “līdz Ziemassvētkiem Džonijs Deps būs jau miris” ! Un tas vēl nav pat viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā