Interesanti

Daudziem šoferīšiem tas nepatiks! Drīzumā CSDD vairs neveiks tehniskās apskates obligāto kontroli!

Ilze Greiškalne, kura ir Satiksmes ministrijas sabiedrisko attiecību speciālisti, informējusi medijus un sabiedrību, ka jau 2020. gadā ceļu satiksmes drošības direkcija vairs nebūs atbildīgā par tehniskās apskates kontrolēm, bet varēs tikai to uzraudzīt.

Zināms, ka viss pārejas posms notiks jau no 2020. gada sākuma līdz 2023. gadam un 2023. gadā tiks veikts rīkots publiskts konkurss saskaņā ar visiem Ministru kabineta noteikumiem.

Lasi vēlRimi kliente ar asarām stāsta : “Tas nav normāli, ko pret mani izdarīja veikalā!” Tagad brīdina citus

Ticis paziņots, ka automašinu tehniskā stāvokļa kontroli nevajadzētu uzticēt tikai CSDD, bet arī autoservisiem. Jo, ja Latvija šādi turpinās ierobežot kopējo Latvijas tirgus attīstību, tas var draudēt ar Eiopas Savienības tiesību pārkāpumiem.

Patreizējā situācija var noradīt kā dominējošā stāvokļa ļaunprātīga izmantošana. Tieši ši iemesla dēļ ir gaidāmas pamatīgas izmaiņas, taču konkrētās izmaiņas daudziem šoferīšiem varētu nepatikt, jo tiks iesaistīti servisi. Un zināms tas, ka daudzi servisi strādā negodprātīgi un var maldināt patērētājus, lai tikai vairāk nopelnītu naudu sev, tomēr arī tas nebūt nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā