Interesanti, Neticami, Noderīgi

Brits, kurš Francijas kūrortā ar koronavīrusu aplipinājis vismaz vēl 11 cilvēkus, nācis klajā ar paziņojumu

Lielbritānijas pilsonis Stīvs Valss no Saseksas komandējuma laikā ir inficēts ar koronavīrusu Singapūrā. Nepārliecināts par saslimšanu, dažas dienas pēc atgriešanās no Āzijas Stīvs devās brīvdienās uz slēpošanas kūrortu Francijas Alpos, taču tika uzskatīts, ka ar bīstamo slimību ir inficējis vēl 11 cilvēkus.

Bīstamais vīruss britu pilsonim konstatēts naktī no 7. uz 8. februāri. Pārējie inficētie nakšņojuši vienā kalnu kūrortā kopā ar Stīvu. Starp viņiem bijis arī viens bērns. Starp 11 inficētajiem slēpotājiem 5 bijuši Lielbritānijas pilsoņi, pieci Francijas, viens Spānijas pilsonis.

Stīvs, kurš joprojām atrodas slimnīcas karantīnā, BBC atklāj, ka ir pilnībā atguvies no vīrusa un domās ir kopā ar pārējiem inficētajiem. Arī viņa ģimene ir izolēta, pašu drošības labad.

Valšs atklāj, ka nav piedzīvojis izteiktus simptomus, bet, nesen atgriezies no Singapūras, ir sazinājies ar savu ģimenes ārstu par savām bažām. “Man ieteica doties uz slimnīcu un pieprasīt izolētu istabu, vai arī palikt mājās un tur norobežoties. Lai arī man nebija simptomu, diagnozi apstiprināja analīze. Tad mani nekavējoties ievietoja slimnīcas izolatorā, ”stāsta Stīvs. Tomēr tas nebūt nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā