Interesanti

Beidzot paziņots, ka nākamnedēļ būs sagaidāms ne tikai kārtīgs sniegs, bet arī stipra puteņošana!

Nākamnedēļ Latvijā ienāks kārtīga aukstuma fronte. Viss sāksies ar stipru vēju no rietumu puses, taču nokrišņi paši par sevi nemaz nebūs tik daudz, kā iepriekš tika solīts, ziņo sinoptiķi. Viss iesāksies jau ar pirmdienas rītu, jo kārtīgi varēs izjust dienvidrietumu vēju.

Otrdien vēja ātrums tikai pieņemsies spēkā un pašlaik tiek prognozēts, ka visā Latvijas teritorijā vēja brāzmas sasniegs aptuveni 14 – 19 metrus sekundē, kas jau ir pietiekami nopietni. Gaisa vidējā temperatūra būs no +5 līdz aptuveni +8 grādiem, tas būs tikai kā iesākums.

Tomēr otrdienas otrajā dienas pusē Latviju no ziemeļu puses sasniegs aukstā atmosfēras fronte, kur varēs pārsteigt nesagatavotus. Daudzviet būs jārēķinās ar stipru līšanu, jo gaisa temperatūra vēl nebūs noslīdējusi zem nulles.

Un jau trešdien būs gaidāmas īstas pārmaiņas, ko daudzi jau vairs nespēj sagaidīt. Trešdien un ceturtdien būs gaidāma stipra snigšana un pat puteņošana, taču kur tas notiks visvairāk un vai tas būs uz patstāvīgu laiku?

LASI VĒL : Vecs miljardieris apprēcējās ar 18 gadīgu meiteni! Lūk, ko miljardiera ārsts paziņoja par jaunās sievas grūtniecību!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā