Interesanti, Noderīgi

Atklājies, kas tad īsti noticis ar Raimonu Paulu pandēmijas laikā

Ikvienam jāzina, ka pašlaik ir likumi, kas visā valstī aizliedz dažādus noteikumus, ko lielākā daļa jau zina. Ikvienam jādzīvo vienam vai tikai kopā ar ģimeni, līdz beidzot situācija sāks pakāpeniski  uzlaboties. Daudzi cilvēki sāka uzdot jautājumus par to, kas notika ar Raimondu Paulu, jo par viņu kādu laiku jau nav dzirdēts.

Protams, ir jāņem vērā pašreizējā pandēmija, bet cilvēki ir uzdevuši jautājumu, un ir pienācis laiks izskaidrot viņa reālo situāciju. Mums jāsāk ar to ka, Raimonda Paula-Edgara Orlova materiālā “Maestro meita netiek mājās” publikācijā “Privātā dzīve” atklāj kaut interesantas lietas.

Īpašajā materiālā, kas publicēts “Privātajā dzīvē”, teikts, ka Raimonds Pauls šobrīd dzīvo viens pats savā mājā Baltezerā. Pats Pauls atklāja, ka ārā tur gandrīz neviens neiet, un visi kaut kur apkārtnē vienkārši ir pazuduši.

Raimonda Paula sieva Lana šobrīd dzīvo Rīgā. Pēc viņa teiktā, lielākā problēma ir tā, ka meita Anete, kura dzīvo kopā ar savu franču vīru Francijā, šobrīd fiziski netiek uz Latviju.

Izrādās, ka veselības problēmu dēļ viņa meita nespēj lidot ar lidmašīnu, bet slēgtās robežas dēļ viņa tagad ar automašīnu nevar tikt uz Latviju. Tāpēc visa Baltezera saimniecība ir uz Maestro pleciem.

Raimonds stāstīja, ka meitas vīrs viņai palīdzējusi daudzus gadus, bet tagad viņš cenšas cīnīties viens, jo vienkārši neesot citas izvēlas.