Interesanti, Neticami, Šokējoši

Atklājas daudz smalkākas detaļas par Siguldā traģiski bojā gājušo Niku Eleksi

Pagājušās nedēļas beigās jau ziņojām, ka traģiskos apstākļos Siguldā gāja bojā motociklists Niks Eleksis no Mazsalacas. Puisis iekļuva kautiņā un tika ievainots, apmeklējot svinības viesu namā “Vālodzes”. Nika mamma un citi radinieki šovā “Burnpoint” apgalvo, ka viņam uzbrucis ugunsdzēsējs, teikts paziņojumā presei.

“Kad viņi izkāpa, durvis tika aizslēgtas, lai neviens nevarētu iejaukties. Viens no ballītes dalībniekiem bija redzējis manu dēlu aizstājamies uz soliņa, jo vīrietis bija ļoti liels un muskuļots. Mans dēls ir ļoti trausls, bez pieredzes cīņā, ”stāsta Nika mamma Sandra.

Arī Siguldas pašvaldības policija apstiprina, ka jubilejas svinībās piedalījās valsts amatpersonas. “Ir zināms, ka šajā privātajā pasākumā piedalījās arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji. Tā ir oficiāla informācija, ”saka Siguldas pašvaldības policijas priekšnieks Māris Riekstiņš.

Liecinieku versijas par dūri spēlē ir dažādas, un radiniekiem ir grūti saprast patieso notikumu gaitu. Niks pēc konflikta ir pazudis, un viņa radinieki ļauj viņu izraidīt. Pēc ilgiem meklējumiem puisis atradās guļam privātmājas pagalmā bez dzīvības pazīmēm. Nika mamma Sandra uzskata, ka policisti, kas ieradās Volodžē neilgi pēc cīņas, nepilda savus pienākumus.

LASI VĒL : Redz ko iespaidīgu Elīna Maligina ir iegādājusies no Valērija mantotajiem miljoniem!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā