Interesanti, Noderīgi, Šokējoši

Ārsti jau sen mūs ir brīdinājuši! Nekavējoties pārtrauc uzturā lietot šos pārtikas produktus, tie izraisa vēzi!

Medicīnas nozares pārstāvji ir izteikušies, ka vēzis ir liels kopums daudzām slimībām. Tādejādi to var radīt slikts uzturts, tabaka, dzīves stils, cilvēa gēni, infekcijas, saskare ar ķīmiskām vielām, radiācija. Tāpat pētījumi lieicina, ka ļoti slikts uzturs kā arī neaktīvs dzīves ritms vai palielināt vēža saslimšanas risku. Amerikas Savieno Valstu vēža pētniecības fonds ziņojis, ka tieši 20% no amerikāņiem saslimst ar vēži ar sliktu uzturu, milzu bezdarbību un alkohola.

Viena no populārākajām lietām ir Kūpināta un marinēta pārtika. Šādu ēdienu regulāri nedrīkst ēst. Pašā gaļas kūpināšanas procesā paliek toksīni gaļā un tas ir ļoti kaitīgi. Arī marinētā pārtikā ir daudz nitrāti, kuri mainās līdz N-nitrozei, kas var izraisīt vēzi.

Hidrogenētās eļļas. Eļļa konkrētajā procesā mainās uz indi, tās apstrādes procesā. Tas ir no dārzeņiem, kas veic ilgāku produkta saglabāšanot, kā arī tajā ir omega6 un trans tauki. Omega 6 pats par sevi ir veselīgs, taču pārāk daudz šīs skābes, bojā kopējās sistēmas šūnas un veselība. Tādējādi ir liels risks saslimt ar ādas vēzi. Vislabāk ir izmantot palmu, olīvu vai kokosriekstu eļļu.

Slavenie kartupeļu čipsi. Konkrētie čipsi ir izgatavoti ar paaugstinātu karstumu, kas procesā rada milzīgu daudzumu akrilamīdu, kā arī kancerogēnu. Pat slaveni ārstniecības žurnāli norāda, ka čipsi var izraisīt prostatas, olnīcu, krūts, vai pats gremošanas vēzi.

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā