Interesanti

Ar milzīgu nožēlu – Šī ir pati neuzticamākā zodiaka zīme no visām, ja esi kopā ar viņu – Uzmanies!

Neteiksim viņš vai viņa, bet zīme kopumā. Vai jums būtu vēlme uzzināt kura ir visuzticamākā un kura pati neuzticamākā  zodiaka zīme? Tad šeit ir saraksts ar zodiaka zīmēm. Vispirms ir pašas uzticamākās zīmes un tas tās, no kurām vislabāk uzmanīties.

12.vieta skorpions.
Diezgan neticami. Pievilcīgi, harizmātiski un hiperseksuāli. Daudzi būtu gatavi uzreiz atdoties šai zodiaka zīmei, jau no pirmā acu skatiena. Taču tieši šī zodiaka zīme ir visuzticamākā no visām zīmēm. Tas, protams, nenozīmē, ka pilnīgi visi šo zīmju pārstāvji ir tādi. Kā zinām, tad skorpioni nav ārkārtīgi labi cilvēki, un tie netiek uzskatīti par labākiem kā citi zodiaku zīmju pārstāvji.

11.vieta mežāzis.
Viņi savas otrās pusītes nekrāpj, jo nesaprot kamdēļ tas ir jādara un kāpēc būtu jāriskē ar viņu izveidotām attiecībām. Viņi pie savām attiecībām strādā ilgi un smagi, un neredz iemeslu riskēt. Viņiem visas attiecības ir kā sekss.

10.vieta vērsis.
Viņi ir ļoti apdomīgi. Vērsi mājās sagaida silts pavards, mīļš cilvēks, garšīgas pusdienas un daudz kas cits. Un viņiem nav prātā to visu pazaudēt dažu intrigu dēļ.  Un vēlreiz sākt visu no jauna nav viņu stilā.

 9.vieta ūdensvīrs.
Ja šo zīmju pārstāvjus kaut kas neapmierinās, tie noteikti izšķirsies. Viņu uztverē krāpšana nav risinājums, un tas esot nehigiēniski. Melos viņi tikai īstas mīlestības vārdā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu