Interesanti, Noderīgi

Ar ļoti smagām veselības problēmām pansionātā nonākusi izcilā teātra aktrise Astrīda Kairiša

Ar smagām veselības problēmām pansionātā ievietota teātra un kino aktrise Astrīda Kairiša. Latvijas Nacionālā teātra aktrise Astrīda Kairiša, kura uz skatuves ir jau vairāk kā pusgadsimtu, smagu veselības problēmu dēļ bijusi spiesta noslēgt savu karjeru, ziņo žurnāls Kas Jauns.

Astrīdai Kairišai ir 78 gadi.  Pēdējais laikaposms aktrisei bijis ļoti smags. Pirms pāris gadiem mūžībā devās bijušais vīrs Kārlis Auškāps, bet vēl pēc nepilna gada sekoja abu kopīgā dēla Kārļa nāve – viņam bija tikai 46 gadi. Māksliniece centusies būt stipra, bet veselības stāvoklis pēdējo pusgadu nav atbilstošs skatuves darbam.

Ģimene aktrisi esot iekārtojusi labā aprūpes namā jeb, latviski sakot, pansionātā. Viņas veselības stāvoklis neļāva doties arī uz labas draudzenes Helgas Dancbergas bērēm novembrī. Bijušie skatuves kolēģi, kuri lūdz savus vārdus neminēt, izdevumam atzinuši, ka ļoti pārdzīvo par stāvokli, kādā nonākusi aktrise. Viņas atgriešanās uz skatuves vairs neesot sagaidāma.

Atsevišķi teātra pārstāvji apciemo aktrisi aprūpes namā, kur katra šāda tikšanās viņa esot liels prieka un spēka avots. Gluži kā citiem skatuves māksliniekiem, kuri nonākuši grūtībās, visu iespējamo atbalstu sniedzot arī teātris, izdevumam anonīmi norādījuši vairāki aktieri. Tomēr arī tas nebūt nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā