Interesanti

Anna Lieckalniņa nākusi klajā ar ļoti nepatīkamu informāciju – Viņai esot darīts pāri!

Kurš gan Latvijā nav dzirdējis un redzējos slaveno televīzijas seju. terapeiti un teoloģi Annu Lieckalniņu, kura ir nākusi klajā ar ļoti nepatīkumu informāciju  Martas Martinsones materiālā “Anna Lieckalniņa atklāti par vardarbību” žurnālam Kas Jauns!

Anna Lieckalniņa paziņoja un pastāstīja, ka ir piedzīvojusi ļoti nepatīkamus brīžus. Viņai esot darīts pāri un šī vardarbiba esot nākusi no bijušā vīra puses, kas šajā visā ir pats nepatīkamākais.

Pašas nepatīkamākās daļas atklājās tad, kad Anna Lieckalniņa izklāstījusi visu informaciju sīkāk. Un šoreiz tik tiešām nākas saskarties ar to, ko piedzīvo daudzas sievietes, tomēr ne visas var atklāt savus pāridarījumu, jo ne visām ir tik liela drosme.

Īsumā  – Anna apprecējās ar zināmu Latvijas uzņēmēju Rafaelu Krimelu 2016.gada 3.jūnijā, tomēr šī gada pavasara pusē laulība oficiāli tika izšķirta. To, ka vairs nav kopā ar savu vīru, apstiprinājusi arī pati Anna. Taču, kas īsti notika?

LASI VĒL : Vecs miljardieris apprēcējās ar 18 gadīgu meiteni! Lūk, ko miljardiera ārsts paziņoja par jaunās sievas grūtniecību!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā