Interesanti

Aina Poiša beidzot atklāti par savu ģimenes dzīvi : “Nekas vairs nebūt, tā kā bija”

Psihoterapeite Aina Poisa uzskata, ka cilvēkiem var palīdzēt, ja esat godīgs pret savu dzīvi. Pērn sabiedrība krīzi viņas ģimenē uztvēra kā sensāciju, kaut arī Aina grūtības nekad nebija slēpusi. Mēs tiekamies tajās, kas, šķiet, ir šīs ziemas tumšākās dienas, bet Aina gaišā, gaišā kleitā atspero gaiteņus, viņas smiekli ik pa laikam satricina sienas – savā elementā.

Un tad Ainas balss apklusa, un acis kļūst izplūdušas, un viņa ļauj sarunas laikā izjust dažādas emocijas.
– Gads sākās ar emocionālu uzskaiti par iepriekšējo? – Pagājušais gads manās atmiņās uzbriest kā filma, es drīzāk to skatītos no attāluma, nevis atkal pieskartos. Ir bijuši daudzi patīkami, spilgti notikumi, kas ir pacilājuši dvēseli, interesantas tikšanās, piedzīvojumi, taču ir bijušas arī daudzas sāpīgas epizodes. Ja man būtu spēks, es labprāt viņus atstātu ārpus filmas.

Vēlaties uzkāpt uz augsta plaukta, sašūpot kājas, visu apskatīt un aizskriet – iesim! Ciparu kombinācija 2020 man likās viscerīgākā, mazliet brīnuma cerība. 20 ir arī mana dzimšanas diena. Liekas, ka ir jābūt pavērsienam …

Domājot par visu sabiedrību kopumā, mūsu smadzenes izdeg no tā ātruma, kādā mēs dzīvojam. Nepieciešams arī nedaudz veltīt emocionālai pašaprūpei, lai mēs visu laiku ne tikai skrietu, jo tad sākas reprodukcija.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...